Iveco eDAILY

Skočte do budúcnosti s pokojom pri práci s priateľom.

TÁ ISTÁ DAILY, NA AKÚ STE ZVYKNUTÍ. LEN ELEKTRICKÁ.

Nová Iveco eDaily predstavuje budúcnosť dopravy v meste: V skutočnosti má klasifikáciu ZEV (vozidlo s nulovými emisiami)​ takže ide o úžitkové vozidlo, pre ktoré neplatia dopravné obmedzenia týkajúce sa vozidiel so spaľovacími motormi.

Nová Iveco eDaily je ideálna pre jazdy na krátku vzdialenosť a distribučnú službu a optimalizuje výhody elektrického pohonu: motor-generátor trvale poskytuje maximálny krútiaci moment a je tichý a ekologický.

5 dôvodov prečo práve nová IVECO eDaily

Celý rad, nič nechýba

eDAILY je ponúkaná vo variantoch dodávky, kabíny, kabíny pre posádku, krytu podvozku a minibusu od 3,5 do 7,2 GVW, vo verziách s jedným a dvoma kolesami, so širokou škálou možností výšky a rázvoru. Na elektrickom modeli sú k dispozícii všetky technológie a komfortné prvky štandardného Daily, vrátane inteligentného pneumatického pruženia AIR-PRO. eDAILY je jediné elektrické ľahké úžitkové vozidlo, ktoré ponúka alternatívne prevody zadnej nápravy vo verziách 50C (3,6 alebo 4,44) a 72C (4,3 alebo 5,13), aby sa zdôraznil výkon alebo účinnosť.

Výkon je v súlade s verziou ICE

maximálny výkon 140 kW (190 CV), maximálny krútiaci moment 400 Nm a maximálna rýchlosť až 120 km/h. Jazdné vlastnosti sú vylepšené okamžitým dodaním krútiaceho momentu motora eMotor. Keď je potrebný extra výkon, vodiči môžu využiť ďalšie zvýšenie aktiváciou charakteristickej funkcie Hi-Power eDAILY . Spotrebu energie možno optimalizovať vďaka voliču jazdných režimov – ktorý umožňuje buď získať maximálny výkon, alebo minimalizovať spotrebu energie. Režim One-Pedal Drive eDAILY uľahčuje jazdu a premieňa kinetickú energiu bŕzd na elektrickú, čím znižuje spotrebu energie a opotrebovanie brzdových doštičiek.

Energia pre akúkoľvek trasu a až 50 % úspora údržby

eDAILY ponúka toľko rozsahu, koľko je potrebné : modulárna inštalácia batérie umožňuje zákazníkom vybrať si úroveň autonómie dosahu, ktorá najlepšie vyhovuje ich poslaniu. Konfiguráciu je možné aktualizovať počas životnosti vozidla. eDAILY je plne prepojená a umožňuje optimalizáciu dojazdu, jazdných vlastností a doby prevádzkyschopnosti – ako aj diaľkové ovládanie nabíjania a vnútornej klímy. Predkondicionovanie privedie vozidlo na ideálnu teplotu v kabíne, kým je stále pripojené k nabíjacej zásuvke. Overená spoľahlivosť a elektrické špecifické riešenia umožňujú mimoriadne konkurenčné prevádzkové náklady s výrazným znížením nákladov na údržbu a opravy v porovnaní s dieselovými motormi.

Všestranný model pre udržateľnú dopravu

Elektronické služby eDAILY prichádzajú do hry ešte pred kúpou: IVECO dokáže poradiť s vozidlom a konfiguráciou nabíjania, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám zákazníka. IVECO má partnerstvá s poprednými európskymi energetickými spoločnosťami pre návrh, dodávku, inštaláciu a servis prispôsobených riešení nabíjania, vrátane (na požiadanie) výhodných energetických zmlúv . Zákazníkom to umožňuje minimalizovať počiatočné investície a náklady na energiu počas prevádzky.

Špičková energia so škálovateľnými batériami

eDAILY môže byť vybavená 1, 2 alebo 3 batériami . Modulárne batérie FPT Industrial / Microvast 37 kWh predstavujú energetickú hustotu najvyššej úrovne (265 Wh/kg na úrovni článkov) a najlepšiu využiteľnú energiu vo svojej triede na úrovni 95 %. Sú chránené 8-ročnou zárukou na batériu až do 250 000 km vrátane výmeny, keď kapacita klesne pod 80 %.
eDAILY dobíja z verejných nabíjačiek, priemyselných zásuviek a domácich zásuviek. Možnosti nabíjania zahŕňajú rýchle nabíjanie s výkonom 80 kW, čo pridáva až 100 km dojazdu len za 30 minút . Nabíjanie je možné plne spravovať prostredníctvom špeciálnej aplikácie. Predný nabíjací port eDAILY je ľahko dostupný bez ohľadu na to, odkiaľ kábel prichádza. Za posuvnou klapkou, ktorá chráni zástrčku pred vodou a prachom, LED indikátor ukazuje stav a úroveň nabitia na prvý pohľad.

VERZIE VOZIDLA

Budúcnosť prichádza vo všetkých  variantoch.

BROŽÚRY

Prístup do všetkých oblastí bez obmedzení s najlepšou dodávkou v meste.