Iveco X-WAY

truck na cestu aj do terénu

LEGENDÁRNA OFF-ROAD ROBUSTNOSŤ

Stralis X-WAY zvyšuje latku v oblasti prepravných misií v stavebnom prevádzke s najvyšším užitočným zaťažením vo svojom segmente. Spája to najlepšie z technológií spoločnosti IVECO v oblasti úspory paliva a bezpečnosti s legendárnou terénne robustnosťou svojich najhúževnatejších vozidiel.

PRE AKÚKOĽVEK PREPRAVNÚ MISIU

Stralis X-WAY bol vytvorený na základe konceptu orientovaného na prepravné misie, ktoré vám umožnia prispôsobiť konfiguráciu vášho vozidla presne podľa vašich požiadaviek. Široký výber prvkov a komponentov, legendárna robustnosť jeho podvozku a každý detail jeho konštrukčného návrhu umožňuje vozidlo konfigurovať pre širokú škálu prepravných misií.

IDEÁLNY SPOLOČNÍK DO TERÉNU

Vozidlá Stralis X-WAY sú skonštruované na dosahovanie vysokých užitočných zaťažení: Ich podvozky konštrukčne vychádzajú z podvozkov vozidiel radu Trakker, ktoré sa stali synonymom robustnosti. Nízka pohotovostná hmotnosť vozidla – iba 9 ton pre podvozok 8 x 4 vo verzii Super Loader pre domiešavač betónu znamená, že vozidlo má najlepšie užitočné zaťaženie na trhuvo svojej triede.

SKONŠTRUOVANÝ NA ÚSPORU PALIVA

Novo prepracované hnacie ústrojenstvo vozidiel Stralis X-WAY zabezpečuje vysoké výkony a zároveň úspornú prevádzku. Jeho účinnosť overil úrad TÜV SÜD, jedna z popredných organizácii poskytujúcich technické služby na svete, ktorá vykonala test spotreby paliva nového vozidla Stralis XP s výsledkom zniženia spotreby paliva o 11,2 % v porovnaní s predchodcami.