Iveco T-WAY

ideálne vozidlo na najnáročnejšie úlohy v najextrémnejších podmienkach

LEGENDÁRNA ROBUSTNOSŤ PODVOZKA A KOMPONENTOV

IVECO T-WAY je ideálne vozidlo na najnáročnejšie úlohy v najextrémnejších podmienkach. Vďaka dokonalej kombinácii robustnosti, spoľahlivosti a komfortu splní všetky vaše požiadavky a prekoná všetky vaše očakávania, pokiaľ ide o produktivitu, užitočné zaťaženie a bezpečnosť. Legendárna robustnosť podvozka a komponentov zaručí splnenie extrémnych úloh v teréne a to pri celkovej hmotnosti až 40 ton.

NEUSTÁLE VYSOKÝ VÝKON

Vďaka systému HI-TRACTION a pokročilým technickým a technologickým riešeniam sa môžete spoľahnúť, že toto vozidlo bude podávať neustále vysoký výkon v najnáročnejších terénnych podmienkach a v nehostinnom prostredí.

ZÁRUKA PRÍJEMNÉHO ZÁŽITKU VODIČA Z KABÍNY

IVECO T-WAY je zárukou príjemného zážitku vodiča z kabíny – ktorá je navrhnutá presne podľa jeho potrieb. Sú v nej integrované najpokročilejšie funkcie nového modelového radu IVECO WAY, ktoré zabezpečujú výnimočne pohodlné a bezpečné prostredie. Prostredníctvom pokročilej konektivity je k dispozícii veľké množstvo služieb, ktoré vodičovi uľahčia život a maximalizujú prevádzkyschopnosť vozidla.

PRIPRAVENÉ NA NAJNÁROČNEJŠIE VÝZVY

IVECO T-WAY je najspoľahlivejšie a najproduktívnejšie ťažké nákladné vozidlo v stavebníctve. Je nezastaviteľné a pripravené na najnáročnejšie výzvy.