Iveco S-WAY

váš domov na cestách

IVECO S-WAY. DRIVE THE NEW WAY

Vozidlo IVECO S-WAY s úplne novým prevedením kabíny, vynikajúcimi ukazovateľmi spotreby paliva, vyspelou technológiou a konektivitou predstavuje kompletné dopravné riešenie navrhnuté tak, aby vodičom poskytovalo skvelé podmienky pre pobyt na palube vozidla a majiteľom ponúkalo najlepšie riešenie z hľadiska konkurencieschopnosti a celkových nákladov spojených s vlastníctvom.

NOVÁ ÚROVEŇ AERODINAMYCKÝCH PARAMETROV A ŠTÝLU

Úplne nové prevedenie kabíny, ktorá pozdvihuje parametre aerodynamiky na novú úroveň, čo sa konkrétne prejavuje ďalšou úsporou spotreby paliva až o 4%.
Vozidlo je prepracované od samotných základov s cieľom poskytnúť zákazníkom bezpočet výhod od nižšej spotreby paliva a nákladov na vlastníctvo (TCO) až po zaistenie väčšej bezpečnosti vodiča.
Za účelom dosiahnutia minimálneho odporu vzduchu bolo nutné starostlivo preštudovať každý detail exteriéru kabíny.

EXCELENTNÉ PODMIENKY PRE PRÁCU AJ ODPOČINOK NA CESTÁCH

Kabína vozidla IVECO S-WAY je úplne rekonštruovaná a prispôsobená pre vodičov, aby mal zabezpečený maximálny komfort pri jazde aj odpočinku. Nové usporiadanie interiéru vytvára vodičovi priestranné prostredie s dostatočným a dobre riešeným úložným priestorom, vynikajúcimi ergonomickými parametrami, pohodlným a funkčným priestorom na spanie. Polohovateľné sedadlo tvarované prostredníctvom plochého podstavca umožňuje vodičovi nastaviť si ho v ideálnej výške a vzdialenosti od multifunkčného volantu a zaistiť si tak dostatočne potrebný priestor pre nohy.

REVOLUČNÉ RIEŠENIE KONEKTIVITY

IVECO S-WAY prichádza s úplne novým systémom konektivity určeným pre podporu logistických operátorov a správcov vozových parkov, a to optimalizáciou prevádzkyschopnosti vozidla, palivovej úspornosti a celkových nákladov na vlastníctvo (TCO). Okrem toho umožňuje vodičovi pracovať bez námahy a efektívne, čo ďalej zlepšuje jeho pracovné prostredie a výkon. Systém konektivity IVECO S-WAY umožňuje vozidlu priamu komunikáciu s riadiacim centrom spoločnosti IVECO a poskytuje dáta v reálnom čase, čím maximalizuje parametre prevádzkyschopnosti a produktivity vozidla. Konektivita IVECO S-WAY bola tiež vyvinutá s ohľadom na vodičov, aby im umožnila pracovať bez námahy a bezpečne.

PARAMETRE MOTORA Z HĽADISKA VÝKONU A ŽIVOTNOSTI

IVECO S-WAY ponúka široký výber motorov Euro VI/d na naftu a zemný plyn, ktoré vyhovujú všetkým aplikáciám. Dieselové motory s tromi hodnotami zdvihového objemu a výkonom v rozmedzí od 330 do 570 HP a motormi na zemný plyn s dvoma hodnotami zdvihového objemu a výkonom v rozmedzí od 340 do 460 HP zaisťujú vozidlu špičkové parametre výkonu vo svojej triede.