Iveco EUROCARGO

vozidlo mestom oblúbené a obchodný partner pre každého

NOVÉ EUROCARGO. VOZIDLO MESTOM OBĽÚBENÉ

Udržateľný, efektívny, manévrovateľný a všestranný: Eurocargo je dokonalým nákladným vozidlom pre mestskú prevádzku. Od dodávok do miest až po odvoz odpadu, čistenie ciest, cestných služieb a kontejnerových aplikácií. Vďaka menšej šírke kabíny (2,1 metra), veľkému uhlu riadenia(52 stupňov) a nejmenšiemu priemeru otáčania v tejto kategórii (tesne pod 11 metrov pre verzie s rázvorom 2790 mm) je ideálnym partnerom pre vaše podnikanie.

NOVÉ EUROCARGO JE NAJLEPŠIE AUTO DO MESTA

Dokonalé vozidlo pre dodávky z domu do domu, na cesty po meste a akúkoľvek prácu v centrách miest. Vďaka ideálnej šírke kabíny (2,1 m), veľkému uhlu natočenia kolies (52 stupňov) a ajlepšiemu polomeru otáčania vo svojej kategórii (tesne pod 11 metrov pre verziu s rázvorom kolies 2 790 mm) je ideálne pre práce v mestských oblastiach.

POHODLNÁ POJKAZDNÁ KANCELÁRIA

Nové Eurocargo pozdvihuje pohodlie a ergonómiu na nové úrovne . Ovládacie prvky na volante umožňujú vodičovi používať rádio a telefón úplne bezpečne. Vozidlo sa vyznačuje aj novými, ergonomickými ovládačmi na ovládanie klimatizácie, svetiel a automatickou/automatizovanou prevodovkou. Všetko má svoje miesto v dosahu rúk: teraz je vybavené viacerými úložnými priestormi na veci a dokumenty, špeciálnymi priehradkami na karty a vešiakovou tyčou na zadnej stene kabíny.

DÔLEŽITOSŤ PREVENCIE

Nové Eurocargo ochráni vodiča aj náklad: okrem svojej robustnosti a pasívnej bezpečnosti je Eurocargo teraz vybavené airbagom vo volante – úplne nový bezpečnostný prvok. Zlepšená je aj aktívna bezpečnosť vďaka inštalovaným novým elektronickým zariadeniam (štandardne) ako súčasť systému podpory riadenia.

VÄČŠIA FLEXIBILITA, NIŽŠIA SPOTREBA

Nové Eurocargo je dostupné s novými štvorvalcovými motormi 160 a 190 HP, špeciálne určenými pre prácu v meste. Krútiaci moment a výstupný výkon sú optimalizované tak, aby vyhovovali typickým prevádzkovým podmienkam služieb v meste. Vďaka novým piestom, novým vstrekovačom a rýchlejšej odozve nového turbodúchadla sa kompresný pomer zvýšil zo 17:1 na 18:1, čo zlepšilo výstupný krútiaci moment nad 1 200 ot/min približne o 8 %. Dva motory teraz dosiahnu krútiaci moment 680 Nm (pre 160 Hp) a 700 Nm (pre 190 Hp) a dosahujú maximálny výkon pri 2 200 ot/min namiesto 2 500 ot/min.

SPOLUPRACOVNÍK NA KTORÉHO SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ

Nové Eurocargo apeluje na zákazníkov z dôvodu jeho spoľahlivosti a robustnosti : dve kvality, ktoré vychádzajú z podvozka, odvodené od ťažkej nákladnej dopravy a konštruované tak, aby bolo trvanlivé a znieslo vyššie namáhanie (napr. nevyvážený náklad alebo náhla zmena smeru).