Iveco DAILY

dodávka, ktorá zmení perspektívu vášho podnikania

DODÁVKOVÉ VOZIDLO S INŠTINKTOM PRE PODNIKANIE V DOPRAVE

Oveľa viac ako len úžitkové vozidlo. Nová dodávka Daily je navrhnutá tak, aby vám pomohla prevádzkovať vaše podnikanie udržateľne a ziskovo. S dodávkou New Daily dodáváme technológiu vodičovi: keď trávite väčšinu pracovného dňa za volantom, chcete, aby vaše pohodlie a zážitky z jazdy boli na špičkovej úrovni.

Počas svojej štyridsaťročnej histórie Daily priebežne zlepšovala svoje životné a vodičské skúsenosti na najvyššiu úroveň v odbore.

Dodávka New Daily zahŕňa konektivitu úplne nového sveta a vysoko personalizovaných služieb presne prispôsobených vášmu používaniu vozidla a vašim požiadavkám.

Je to vaše kompletné dopravné riešenie na mieru pre vaše podnikanie.

5 dôvodov prečo práve nové IVECO Daily

Nízka spotreba a náklady na údržbu

Motory novej Daily sa vyznačujú nízkou spotrebou paliva vďaka pridaným funkciám, ako je nová elektronicky riadená turbína s premenlivou geometriou, exkluzívne pneumatiky triedy A Super Eco Low Rolling, špeciálne navrhnuté pre Daily a systém Start & Stop.

S novou Daily dokážete ušetriť až 10 % nákladov na údržbu v mestskej prevádzke.

Výkonnosť

Denná dodávka je známa svojím rozsiahlym sortimentom motorov a ako jediná na trhu ponúka dva motory optimalizované pre najvyšší výkon pre každú úlohu.

Zážitok z jazdy

Pocíťte zážitok z jazdy vďaka novému IVECO Daily. Dodávka je ľahko ovládateľná a ponúka vysokú mieru komfortu riadenia, parkovania či ergonomiky. Prináša nový informačný systém: Hi- connect s aplikáciami so 7´´ obrazovkou. S novou Daily máte možnosť výberu voliteľných balíčkov na mieru pre vaše podnikanie.

Všestrannosť

Nekonečné možnosti, nech už je vaša úloha akékoľvek. Perfektná dodávka pre vaše podnikanie s najširšou ponukou v odbore. Prispôsobte si svoju Daily z doslova nekonečnej dostupnosti riešení karosérií a vyberte si verziu, ktorá spĺňa vaše požiadavky na dopravu: panelová dodávka, dodávka okien.

Bezpečnosť

Zamerajte sa na svoju prácu v plnej bezpečnosti vďaka systému ADAS a jeho funkciám: Pokročilý systém núdzovej brzdy City Brake PRO, Funkcia Queue assist, Adaptívny Cruise Control, Aktívny asistent jazdných pruhov, Crosswind assist. Služba ADAS pomáha v náročných situáciách a odvádza stres v zhustenej premávke.

VERZIE VOZIDLA