Iveco DAILY CAB

dodávka, ktorá zmení perspektívu vášho podnikania

DODÁVKOVÉ VOZIDLO S INŠTINKTOM PRE PODNIKANIE V DOPRAVE

Oveľa viac ako len úžitkové vozidlo. Nová dodávka Daily je navrhnutá tak, aby vám pomohla prevádzkovať vaše podnikanie udržateľne a ziskovo. S dodávkou New Daily dodáváme technológiu vodičovi: keď trávite väčšinu pracovného dňa za volantom, chcete, aby vaše pohodlie a zážitky z jazdy boli na špičkovej úrovni.

Počas svojej štyridsaťročnej histórie Daily priebežne zlepšovala svoje životné a vodičské skúsenosti na najvyššiu úroveň v odbore.

Dodávka New Daily zahŕňa konektivitu úplne nového sveta a vysoko personalizovaných služieb presne prispôsobených vášmu používaniu vozidla a vašim požiadavkám.

Je to vaše kompletné dopravné riešenie na mieru pre vaše podnikanie.

VÝBAVA VOZIDLA

Až 10% ÚSPORA PALIVA S VYSOKO ÚČINNOU TECHNOLÓGIOU DAILY

Motory novej Daily sa vyznačujú nízkou spotrebou paliva vďaka novým funkciám ako je nová elektronicky riadená turbína s premenlivou geometriou, exkluzívne pneumatiky triedy A Super Eco Low Rolling špeciálne navrhnuté pre Daily a systém Start & Stop.

AŽ 10% ÚSPOR V NÁKLADOCH NA ÚDRŽBU

Zlepšenie výrobkov a dlhšie intervaly výmeny ropy prinášajú významné úspory až 10% nákladov na údržbu v mestských misiách.

TOP VÝKONNOSŤ V KAŽDEJ MISII

Denná dodávka je známa svojím rozsiahlym sortimentom motorov a ako jediná na trhu ponúka dva motory optimalizované pre najvyšší výkon v každej misii.

VIAC POHODLIA A BEZPEČNOSTI S PREVODOVKOU HI-MATIC

Sústredte sa na jazdu a dopravnú situáciu, zatiaľ čo o zvyšok se postará prvá osemstupňová automatická prevodovka HI-MATIC. Vychutnajte si výkon, efektivitu a pohodlie Daily HI-MATIC spolu s udržateľnosťou a nízkou TCO technológiou IVECO Natural Power.

VERZIE VOZIDLA