AKČNÉ MODELY IVECO DAILY COMPETITION

Vyberte si správneho parťáka pre vaše podnikanie a odvezte sa domov na novom Ivecu ešte dnes!

Aktuálne nemám v ponuke žiadne vozidlá z tejto akcie 🙂

5 dôvodov prečo práve nové IVECO Daily

Nízka spotreba a náklady na údržbu

Motory novej Daily sa vyznačujú nízkou spotrebou paliva vďaka pridaným funkciám, ako je nová elektronicky riadená turbína s premenlivou geometriou, exkluzívne pneumatiky triedy A Super Eco Low Rolling, špeciálne navrhnuté pre Daily a systém Start & Stop.

S novou Daily dokážete ušetriť až 10 % nákladov na údržbu v mestskej prevádzke.

Výkonnosť

Denná dodávka je známa svojím rozsiahlym sortimentom motorov a ako jediná na trhu ponúka dva motory optimalizované pre najvyšší výkon pre každú úlohu.

Zážitok z jazdy

Pocíťte zážitok z jazdy vďaka novému IVECO Daily. Dodávka je ľahko ovládateľná a ponúka vysokú mieru komfortu riadenia, parkovania či ergonomiky. Prináša nový informačný systém: Hi- connect s aplikáciami so 7´´ obrazovkou. S novou Daily máte možnosť výberu voliteľných balíčkov na mieru pre vaše podnikanie.

Všestrannosť

Nekonečné možnosti, nech už je vaša úloha akékoľvek. Perfektná dodávka pre vaše podnikanie s najširšou ponukou v odbore. Prispôsobte si svoju Daily z doslova nekonečnej dostupnosti riešení karosérií a vyberte si verziu, ktorá spĺňa vaše požiadavky na dopravu: panelová dodávka, dodávka okien.

Bezpečnosť

Zamerajte sa na svoju prácu v plnej bezpečnosti vďaka systému ADAS a jeho funkciám: Pokročilý systém núdzovej brzdy City Brake PRO, Funkcia Queue assist, Adaptívny Cruise Control, Aktívny asistent jazdných pruhov, Crosswind assist. Služba ADAS pomáha v náročných situáciách a odvádza stres v zhustenej premávke.

    Vypracujeme vám cenovú ponuku na vaše nové Iveco

    Nechajte nám na seba údaje a my Vás kontaktujeme