Iveco TRAKKER

vysoká spoľahlivosť

PRODUKTIVITA A BEZPEČNOSŤ V EXTRÉMNYCH PODMIENKACH

Pre nové vozidlá Trakker je všetko možné. Neprekonateľná prekážka? Áno, oni ju prekonajú. Nezdolný limit? Áno, oni ho zdolajú. Nový rad Iveco Trakker Vám prináša lepší a oveľa funkčnejší dizajn na optimalizáciu výkonu a spoľahlivosti. Nový Trakker je navrhnutý tak, aby bol schopný prevádzky v každom počasí na všetkých typoch terénu – od nespevnených vozoviek až k terénnym podmienkam – a to so zárukou najvyššej bezpečnosti, komfortu a produktivity.

KONŠTRUKCIA NAVRHNUTÁ PRE EXTRÉMNE PODMIENKY

Jednou zo silných kľúčových stránok všetkých vozidiel Iveco bola vždy spoľahlivosť a robustnosť ich rámov. Tieto silné stránky sú na novom Trakkeri ešte zjavnejšie. Ten sa skladá z dvojitého zúženia, nosníkov v profile U zo špeciálnej ocele. Rámy sú k dispozícii v 2 hrúbkach (7,7 mm na použitie, keď je pohotovostná váha prioritou, a 10 mm pre náročnejšie misie). Nový Trakker ponúka rôzne typy odpruženia vrátane mechanického odpruženia s parabolickými alebo poleliptickými perami.

SPOĽAHLIVÉ A ÚČINNÉ PREVODOVKY

Manuálne prevodovky na novom Trakkeri sú 16-stupňové jednotky ZF.

Sú ušité na mieru pre špecifické určenie vozidla a ponúkajú vysokú úroveň spoľahlivosti, nízke náklady na údržbu a zvýšenú účinnosť a produktivitu. Sú tiež nesmierne jednoduché na použitie a to vďaka dvojitému usporiadaniu v tvare H. 16-stupňová mechanická prevodovka je vybavená systémom servoriadenia na zvýšenie jazdného komfortu a rýchle zmeny prevodu. Pneumatický systém servoriadenia znižuje námahu vodičovi pri zmene prevodu o 50% a pohyb radiacej páky bol znížený o 40%.

VYSOKOKVALITNÉ VYHOTOVENIE

Nová predná maska vyniká stredovou maskou chladiča, novým plášťom nárazníka a novým štýlom slnečnej clony. Všetky konštrukčné prvky a kabína boli prepracované s kombináciou spôsobov použitia na ceste i v teréne. Oceľový predný nárazník je rozdelený na tri časti kvôli zníženiu nákladov na výmenu v prípade čiastočného poškodenia.

Menu