Iveco STRALIS

výkon, užitočné zaťaženie a všestrannosť

NOVÝ STRALIS zdvíha latku produktivity a rentability vďaka kompletnému balíku najmodernejšej výbavy, technológií a služieb, ktoré sú prispôsobené potrebám každej dopravnej firmy. Stralis podstúpil kompletnú prestavbu hnacieho ústrojenstva – od motora až po kolesá. Má novú architektúru elektrických a elektronických systémov, novú špičkovú prevodovku, novú zadnú nápravu a zavesenie a prichádza na trh s prediktívnymi funkciami na báze GPS najnovšej generácie a špeciálnymi funkciami na zníženie spotreby paliva a pre lepšiu udržateľnosť.

DIAĽKOVÁ DOPRAVA

NOVÝ STRALIS XP bol vyvinutý na výjazdy na dlhé vzdialenosti a ponúka technológie na úsporu paliva, ako je SMART EGR, optimalizovaný pomer otáčok zadnej nápravy, úsporné pneumatiky či nové služby Fuel Consultancy Services.
Je vybavený aj prediktívnym systémom IVECO HI-CRUISE na báze GPS, ktorý riadi rýchlosť cestovania, radenie rýchlostných stupňov a funkciu Eco-Roll tým, že integruje parametre jazdy s najnovšou technológiou GPS mapovania.

VYSOKOÚČINNÉ MOTORY

NOVÝ STRALIS prináša širokú a dobre vyváženú ponuku motorov na každý druh využitia a je vybavený zariadeniami na úsporu paliva pre konkrétne jazd.
Ponuka obsahuje 3 zdvihové objemy – 9 menovitých výkonov od 310 do 570 k., ktoré ponúkajú špičkovú hustotu výkonu a krútiaceho momentu. Zákazníkom táto ponuka prináša príležitosť prevádzkovať vozidlá v nízkych otáčkach motora:
• ponúkame 11-litrové motory, zatiaľ čo väčšina konkurencie odporúča len 13-litrové verzie, a
prevodový pomer diferenciálu zadnej nápravy 2,47 umožňuje dosahovať najlepší palivový výkon tesne nad hranicou 1 100 ot./min.ovkou. Všetko má svoje miesto v dosahu rúk: teraz je vybavené viacerými úložnými priestormi na veci a dokumenty, špeciálnymi priehradkami na karty a vešiakovou tyčou na zadnej stene kabíny.

KOMFORT, PRODUKTIVITA A BEZPEČNOSŤ

V kabíne NOVÉHO STRALISA má vodič všetky ovládacie prvky na dosah. Komfort, bezpečnosť a informačný systém špičkovej kvality vytvárajú vynikajúce pracovné podmienky, ktoré maximalizujú produktivitu každej jazdy. Verzia so zvýšenou strechou má vnútornú výšku približne 2 m a objem viac ako 10 m3.
Prístrojová doska je ergonomická a funkčná a vyrobená z homogénnych materiálov, ktoré pomáhajú eliminovať vŕzganie a škrípanie. Vodič ľahko dosiahne na všetky ovládače bez toho, aby sa musel predkláňať z operadla sedadla, čím je zachovaná maximálna úroveň bezpečnosti.

Menu